Pexeso ´´ve vodě´´

Pevné dřevěné pexeso s tématem "ve vodě" potěší každé dítě.


  • (> 5 ks) Skladem
99 Kč
Kategorie: Vše
Kategorie: Didaktické, Na doma
Pro: Kluka, Holku
Věk: 3+, 4+, 5+, 6+
Materiál: Překližka
 

Zahrajte si dřevěné pexeso s veselými zvířátky z vodní říše. Klasická hra, která rozvíjí paměť s veselými obrázky na dřevěných kartičkách. Na dřevěných kartičkách jsou chobotnice, všemožné druhy ryb, mořské hvězdice a nebo krabi. 

Hra podporuje paměť, koncentraci a jemnou motoriku.

Užitečná je také krabička pro uložení pexesa.

Pexeso jde hrát na několik způsobů:

  • Pro nejmladší děti: Otočte všechny kartičky lícem nahoru. Tak, aby děti viděly obrázky. A teď se hledají dvojice. Hráči se střídají. Tento způsob hry nepodněcuje soutěživost, učí děti základní princip hry pexeso a procvičuje pozornost.
  • Pro starší děti: Otočte kartičky tak, aby byly vidět obrázky. Jeden hráč je vypravěč a ostatní jsou hledači. Vypravěč řekne, co se má hledat. Např. "Hledejte tvora, co na sobě má růžovou barvu." Hledači vyberou všechny takové kartičky. Vyhrává ten hledač, který má na konci hry nejvíce obrázků. V této hře se nehledají dvojice. Takovýto způsob hry podněcuje zdravou dravost a bystří pozornost.
  • Poslední varianta pro nejstarší děti: Klasické pexeso. Kartičky se rozloží rubem nahoru. Hráči se střídají a otočí vždy dvě kartičky. Pokud jsou kartičky stejné, hráč si je vezme k sobě a otáčí znovu. Pokud jsou kartičky rozdílné, otočí je zpátky obrázkem dolů a pokračuje další hráč. Vítězí ten, kdo má nejvíce dvojic.

 

Rozměry balení: 12 x 12 x 4,5 cm

Pro děti od 3 let.

 

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.