Novinka

Rybičky s udičkou-puzzle

Puzzle a hra na rybáře v jednom. Ideální zábava pro děti i dospělé.


  • (> 5 ks) Skladem
299 Kč
Kategorie: Školkáčci
Kategorie: Hry
Pro: Kluka, Holku
Věk: 2+, 3+, 4+, 5+
Materiál: Dřevo
 

Složte 13 rybiček na podložce a odstartujte rybářské závody. Kdo uloví největší rybu? Kdo jich chytí nejvíce? Oblíbená hra s dvěma magnetickými udicemi a rybkami. Podporuje koordinaci pohybů, soustředěnost, ale také zdravou soutěživost.

Dřevěná udice má místo háčku magnet. Magnet nasměrujte k rybičce a opatrně ji vytáhněte. Tato činnost rozvíjí motorické schopnosti dětí. Vyhrává ten, kdo nachytá více rybiček.

Potom nastává druhý úkol. Ulovené rybky správně složit zpět. 

Pro děti od 2 let.

Rozměr: 31 x 31 x 2 cm, délka prutu je 40 cm.

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 20.1.2019
skladani bavi vic nez chytani. super rha

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.