Kostky v kyblíku 50ks

50 barevných dřevěných kostek v kyblíku. Už jsou pro vás připravené ke hře.


  • (> 5 ks) Skladem
259 Kč
Kategorie: Nejmenší
Kategorie: Stavebnice
Pro: Kluka, Holku
Věk: 2+, 1,5+, 3+, 2,5+, 4+, 5+, 6+
Materiál: Dřevo
 

Barevné dřevěné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, zámek, věž, ohradu pro zvířátka, most nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Pro nejmenší je kyblík opatřen víkem s otvory podle jednotlivých tvarů kostiček.

Kostky jsou vhodnou hračkou od 18ti měsíců, kdy děti procvičují motoriku při prostrkování tvarů otvory. Později děti dáte procvičují motoriku, fantazii a trpělivost při budování staveb.

Rozměr balení: 18 x 15 x 18 cm, 50 kusů

A jak si s kostkami vyhrát s miminky už od 6 měsíců? Přečtěte si 5 tipů v článku Jak si jinak vyhrát s hracími kostkami - 5 tipů pro děti od 6 měsíců.

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.