Vánoce přicházejí s adventním kalendář bez sladkostí

Vánoce se už velmi silně hlásí o slovo. Obchoďáky zalilo vánoční šílenství už před pár týdny, čokoládové figurky k Mikuláši potkáváme při každodenním nákupu již od září. Bláznovství vrcholí a s ním přichází i spousta domácích příprav a práce. Myjeme okna, provádíme velký vánoční úklid, pečeme cukroví a nakupujeme ve velkém zásoby na vánoční svátky. V prosinci pak schováváme cukroví před dětmi, možná ho sami uždibujeme. O vánočních svátcích se doslova přejídáme vším možným i nemožným, děti přeskakují z bonbonů na čokoládky. Vánoční svátky zakončíme Silvestrem přejedení k prasknutí a slíbíme si, že ten další rok určitě budeme jíst zdravěji, budeme více běhat a konečně přestaneme dětem kupovat ty sladkosti.

 

Máme pro vás řešení, jak si tu jízdu trochu zkrátit a pomoci tak i svým dětem. Je jím adventní kalendář Nesladkář vyrobený na motivy farmy. V tomto kalendáři nenajdete žádnou nezdravou sladkost, a přitom vaše ratolesti dokáže překvapit. Místo sladkostí jsou v Nesladkáři úkoly na téma farma, takže jako bonus vám pomůže každý den vymyslet zábavu pro děti.

 

Co tedy adventní kalendář Nesladkář obsahuje?

Kalendář má dvě části:

  • odtrhávací kalendář s úkoly, který obsahuje úkoly, čtení a zajímavosti – na zhruba 20 minut,
  • leporelo s farmou, které za 24 adventních dní vytvoříte a obsadíte zvířátky.

Témata v kalendáři se týkají farmy, zvířat, ale i vánočních tradic. Lze také zlepšovat dětem přehled o čase a pracovat s pojmy, jako jsou den, svátek či kalendář. Můžete tak strávit s dětmi příjemný předvánoční čas a povídat si o tradicích.

 

Vždyť Vánoce jsou více než o úklidu, pečení a nákupech především o rodině, klidu a vzájemné blízkosti.

 

Pokud vás adventní interaktivní kalendář bez sladkostí zaujal, mrkněte se na jeho podrobnosti na samostatné webové stránce Nesladkáře, na němž si ho můžete i rovnou objednat. Najdete ho samozřejmě i zde na Jojky.cz jako jedinou nedřevěnou hračku.  

 

 

Můžete nás sledovat na Facebooku nebo nám hračku okomentujte na e-shopu. Vaše dotazy můžete směrovat i na náš e-mail jojky.hracky@email.cz.

 

Další články:

Jak a kdy učit děti hodiny

Chodítko - koupit nebo nekoupit?

Vyfoťte si slevu

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.