Příprava na šéfkuchaře aneb když děti vaří

Pomáhají vám děti rády v kuchyni? Na každém pískovišti hned vaří a pečou?

 

Bábovky z pískoviště si pamatuje snad každý. Doba šla ale rychle kupředu a díky tomu i pro naše dítka jsou vyrobeny inovativní a interaktivní skvělé hračky, díky kterým bychom se i my dospělí chtěli vrátit do dětství.

 

Úžasné možnosti nám poskytují hračky na domácí vaření. Hrozně jsme se zamilovali do dřevěné kuchyňky s příslušenstvím, kde vaše ratolest bude mít 2 plotýnky, ale i třeba troubu a mikrovlnku. Součástí jsou i 2 hrnce, vařečky a samozřejmě dřez.

Přes zimní měsíce pak můžete grilovat alespoň doma s malým pomocníkem či hospodyňkou na dětském dřevěném grilu. Gril obsahuje samozřejmě i příslušenství na grilování a má plotýnku na přihřátí grilovaných dobrůtek.

 

Nevíme, jak byste po domácím vaření, pečení i grilování mohli nedostat chuť na jídlo. K tomu vám můžou pomoci hračky s motivy jídla. Můžete buď zkusit skládat puzzle ovocný koláč či puzzle pizza. Rozhodně ale „za ochutnání“ stojí fenomenální dřevěná pizza na krájení, součástí které jsou ingredience na pizzu a samozřejmě krájítko na pizzu. Můžete tak připravit pizzu, upéct, nakrájet a nechat si chutnat. Jednotlivé díly jsou spojené suchým zipem, můžete tak dle libosti mít pizzu se žampiony, či třeba salámem.

 

Jediné, co vám po domácím vaření, výrobě pizzy a grilování, může chybět, je opravdové jídlo. Proto doporučujeme před hrátkami s dětmi skočit do obchodu a koupit něco dobrého na zub :).

 

Můžete nás sledovat na Facebooku nebo nám hračku okomentujte na e-shopu. Vaše dotazy můžete směrovat i na náš e-mail jojky.hracky@email.cz.

 

Další články:

8 důvodů, proč doma musíte mít dřevěné hračky

Jak to bylo s prvními hudebními nástroji u nás

Jak si jinak vyhrát s hracími kostkami - 5 tipů pro děti od 6 měsíců

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.