Doma hrou aneb Komenský by měl radost

Český biskup, filozof a spisovatel Jan Amos Komenský už na přelomu 16. a 17. století prosazoval nový systém výuky. Jeho nejznámější kniha, encyklopedie Škola hrou, obsahuje unikátní zásady pedagogiky a výchovy dětí ke vzdělání. Je v podstatě jako základ vzdělávání využívána dodnes. Jan Amos Komenský prosazoval využívání praktických pomůcek, aby si děti všechno vyzkoušeli a aby je to bavilo.

 

Tento základ můžete použít i pro své děti doma. Řešením jsou didaktické dřevěné hračky. Ať se děti mohou rozvíjet hrou v domácím prostředí.

 

Na jojky.cz jsou didaktické hračky, které rozvíjí logické myšlení, koncentraci, koordinaci, trpělivost, přesnost, soustředěnost, komunikaci, manuální zručnost a jemnou i hrubou motoriku.

 

Učí poznávat směry, tvary, zvířátka, počty a další základní věci z našeho světa, které se děti naučí při hře a ani si neuvědomují, že se vlastně učí. Dovednosti získané při zábavě se navíc zaryjí hlouběji do paměti a děti z nich těží celý svůj život.

 

Vybírejte didaktické hračky zde.

 

Pokud chcete poradit s výběrem, kontaktuje nás.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.