6 hraček, které nikdy nezestárnou

Určitě to znáte – „Jé, tyhle zvonáče jsme nosili na základce!“ a „Tenhle účes měli všichni ve škole.“ a taky všechny ty jedlý papíry, šumivý bonbóny a lízátko měnící barvu s obrázkem zadku a uvnitř s ne moc dobrou žvýkačkou na závěr. A jak už to říkali i naši rodiče, všechno se vrací a jsou z toho teď „retrověci“. A děkujeme za to, kdo by si rád nezavzpomínal na ta dětská léta?

Naštěstí máme i pár dřevěných hraček, které snad nikdy nezestárnou. Takové poklady najdete i v naší nabídce.

 

6. Dřevěný vláček
Vláček, který šlo dokupovat a napojovat nový vagónky, vozili jsme v něm dřevěné kostky. Dnes v něm můžete vozit třeba zvířátka.

 

5. Dřevěná knížka
Nerozbitelná knížka, kterou jsme tahali všude s sebou. I teď se vyrábí verze s Krtkem, jeho kamarády zvířátky a ovocem.

 

4. Flétna a rumbakoule
Tak kdo nechodil do školky na flétnu? A neučil se jako první písničku Ovčáci, čtveráci? Ti více hudebně nadaní se nás pak pokoušeli nevyhodit z rytmu pomocí rumbakoulí a vajíček.

 

3. Puzzle
Na začátku často opruz – moc dílků a k výsledku daleko, ke konci krásný obrázek a chtěli jsme hned stavět znovu, znovu a znovu! Třeba jako u dřevěných puzzlí s Krtkem a mašinkou.

 

2. Počítadlo
Červené, modré, žluté, zelené a bílé kuličky. A největší sranda byla přijít a rozházet poctivě seřazené kuličky.

 

1. A největší poklad na závěr – Tahací kačka
Poklad všech pokladů – plastová žlutá kačka. Dnes už máme trochu inovace a hlavně chceme jen dřevěné hračky, takže můžete tahat třeba dřevěného krokodýla.

 

A co vy? Jaký další poklad jste měli ve svém pokojíčku a který jste museli mít vždy s sebou? Inspirujte nás do komentářů na Facebooku. Nebo mi napište na e-mail jojky.hracky@email.cz.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.