Skládací věž

Barevná skládací věž pro malé stavitele.


  • (> 5 ks) Skladem
279 Kč
Kategorie: Batolátka
Kategorie: Didaktické, Stavebnice
Pro: Kluka, Holku
Věk: 3+, 4+, 5+
Materiál: Dřevo
 

Skládací věž pro šikovné stavitele. Podporuje představivost, jemnou motoriku, šikovnost a schopnost kombinovat. Je vhodná na podporu učení barev (červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá a fialová) a směrů (nahoru, dolu). Je z kvalitního dřevěného materiálu. Když se složí správně, barevné kousky do sebe zapadnou a věž stabilně stojí.

Pro děti od 3 let.

Rozměry: 23 x 9 x 7 cm.

Rozměr balení: 42 x 30,5 x 49 cm.

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.