Puzzle hodiny

DS17459397

Puzzle hodiny


  • (> 5 ks) Skladem
199 Kč
Kategorie: Batolátka
 

Dřevěná puzzle vkládačka je barevnou dětskou hračkou a současně multifunkční vzdělávací pomůckou. Děti se s ní snadno mohou naučit určovat čas, seznámit se s čísly a poznávat zvířátka. Učení tak může znamenat velkou legraci.

Kvalitní dřevěná edukativní hračka v podobě krásných barevných hodin, s barevným ciferníkem a vyndavacími čísly. Vaše dítě se díky této pomůcce snadno naučí barvy, čísla, určování času a navíc si procvičí logické myšlení a jemnou motoriku.

Nejvhodnější je začít s výukou celých hodin, poté přejděte ke čtvrt, půl a třičtvrtě. Nakonec se učí i složitější časy, třeba 11:25.

Tyto hodiny můžete využít i k učení hodin v cizím jazyce. Pro děti jsou krásně názorné a nějaké "quarter" nebo "half" se jim potom nebude plést. 

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

A jak děti hodiny naučit? O tom si můžete přečíst ve článku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.