Akce

Najdi hlavu zvířátek

Zábavný motorický labyrint Afrika


  • (> 5 ks) Skladem
259 Kč
Kategorie: Batolátka
Hmotnost: 0.47 kg
Kategorie: Didaktické
Pro: Kluka, Holku
Věk: 2+, 3+, 2,5+
Materiál: Dřevo
 

Jak vypadá žirafa a jakou hlavu má lev? Pro šikovné děti bude hračkou přiřadit k sobě správně celé zvířátko. Tato zábavná hra formou motorického labyrintu procvičuje znalosti, směry (nahoru, dolu, doprava, doleva, k sobě), orientaci, zručnost a jemnou motoriku. 

Pro děti od 2 let.

Rozměry produktu:  22 x 29,6 x 2 cm

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Přidat hodnocení
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Z Avatar autora | 2.11.2018
Krásně udělaná hračka, hezky malovaná, opracovaná. Hrajeme si i s půlroční, říkám jí zvuky zvířátek a ona se směje. Nenašla jsem žádnou chybu.

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.