Mini-orchestr

Dřevěné hudební nástroje pro první objevování zvuků, hudby a rytmu.


  • (> 5 ks) Skladem
599 Kč
Kategorie: Batolátka
Kategorie: Hudební
Pro: Kluka, Holku
Věk: 3+, 4+, 5+, 6+
Materiál: Dřevo
 

Mini orchestr pro malé muzikanty, který se vejde do jedné krabice. Balení obsahuje ozvučná dřívka, rumba koule, tamburínu, píšťalku a rolničky. Kvalitní dřevěné nástroje vydávají krásný, příjemný zvuk. Upevňují vztah k hudbě a cvičí rytmické dovednosti dítěte.

Rozměr balení: 34 x 9 x 31 cm.

Vhodné pro děti od 3 let. 

Výrobce: Bino, Originální česká značka Bino vyrábí kvalitní dřevěné hračky. Své výrobky vyváží do celého světa. Všechny tyto hračky mají zdravotní atest a splňují tak všechny normy EU.

Přidat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 25.2.2019
Sice se píše od 3 let, ale naše 8 měsíční si s nástroji skvěle vyhraje. Pískat samozřejmě ještě neumí, ale ostatní bicí nástroje se jí moc líbí.

Bino a Mertens jsou dvě společnosti vyrábějící dřevěné hračky. Mertens je německá a Bino česká větev. Nyní mají obě stejného majitele a továrnu na výrobu hraček mají v České republice, nedaleko Klatov.

V současnosti vyrábí stovky hraček pro děti od narození do 7 let a vyváží je více než do 20 zemí světa.

Každá hračka má mezinárodně uznávaný certifikát o bezpečnosti EN-71 (1-3), Directive 2009/48/EC. Každá hračka je před expedicí řádně zkontrolována, aby byly dodrženy všechny bezpečnostní standardy.

Díky spolupráci s pedagogy se hračky neustále vyvíjí tak, aby dětem umožnily co nejlépe objevovat svět.

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.